Kontakt

  • Navn på kontaktperson for henvendelsen
  • (Angi foretaket du representerer)

Kontakt en av oss

Christian Sørum

Daglig Leder (CEO)
E-post: sorum@log.no
Telefon: +47 93 88 29 73

Jan Myhrvold

Økonomisjef
E-post: jan@log.no
Telefon: +47 97 70 76 04

Gunnar Wærsted

Produktsjef Grønnsaker / Key Account Grønnsaker
E-post: gunnar@log.no
Telefon: +47 91 60 40 01

Christian Huseby

Produktsjef Blomster
E-post: huseby@log.no
Telefon: +47 48 12 13 87

Tine Kvernmo Clemetsen

Avdelingsleder Hagepartner
E-post: tine@log.no
Telefon: +47 98 04 83 10

Frode Davidsen

Produktsjef Teknisk og Veksthus
E-post: frode@log.no
Telefon: +47 95 28 37 38

Thomas Hopperdietzel

Produktsjef Emballasje
E-post: thomas@log.no
Telefon: +47 41 53 37 20

Steinar Hellesnes

Produktsjef Driftsmidler
E-post: steinar@log.no
Telefon: +47 40 22 56 02

Håkon Åtland

Produktsjef Plantevern
E-post: hakon@log.no
Telefon: +47 98 61 68 97

Arild Sørlie

Key Account Manager Utemilljø område Oslo Øst / Viken øst / Innlandet / Trøndelag / Nordland / Troms og Finnmark
E-post: arild@log.no
Telefon: +47 91 88 31 35

Helge Morten Eikeskog

Key Account Manager Rogaland
E-post: morten@log.no
Telefon: +47 91 88 81 45

Børre Warloff

Key Account Manager Driftsmidler
E-post: borre@log.no
Telefon: +47 47 46 63 45

Jonas Hagerup

Selger Trøndelag og Nord-Norge
E-post: jonas@log.no
Telefon: +47 91 69 00 70

Ellen Wehler Skridshol

Selger Østlandet
E-post: ellen@log.no
Telefon: +47 92 20 88 98

Ronny Larsen

Selger Østlandet
E-post: ronny@log.no
Telefon: +47 95 29 22 88

Kamilla Kreutzer Korsvold

Innkjøper blomster
E-post: kamilla@log.no
Telefon: +47 45 40 37 11

Jon Ivar Tretteteig

Selger Blomster Østlandet
E-post: jit@log.no
Telefon: +47 91 30 78 40

Fredrik Huus Waagen

Selger Trøndelag og Nord-Norge
E-post: fredrik@log.no
Telefon: +47 41 41 21 11

Henning Haukeland

Selger Blomster Vestlandet
E-post: henning@log.no
Telefon: +47 40 40 19 45

Kjell I. Sangesland

Selger Sørlandet
E-post: kjell@log.no
Telefon: +47 90 85 57 90

Jens Krogh Hansen

Selger Handelsvarer Midt- og Nord-Norge
E-post: jens@log.no
Telefon: +47 95 15 99 65

Arild Nordfjærn

Selger Handelsvarer Midt- og Nord-Norge
E-post: an@log.no
Telefon: +47 91 37 34 01

Arne Mjøsund

Selger Handelsvarer, Sør-, Øst- og Vestlandet
E-post: arne@log.no
Telefon: +47 95 01 85 07

Viktoria Røthe Bjørnøy

Salgskoordinator Hagepartner
E-post: viktoria@log.no
Telefon: +47 90 24 85 58

Axel Jarmot

Salgskonsulent Utemiljø Østfold / Vestfold / Buskerud Telemark / Agder / Rogaland / Vestland
E-post: axel@log.no
Telefon: +47 90 55 73 35

Jeanette Hoelsæther

Teamleder Utemiljø
E-post: Jeanette@log.no
Telefon: +47 90 51 88 97

Erik Nymoen

Innkjøper grønnsaksfrø
E-post: erik@log.no
Telefon: +47 91 75 89 15

Aida Samim

I permisjon

Randi Hornkjøl

Salgskontor og transport
E-post: randi@log.no
Telefon: +47 99 16 73 75

Janne Henriksen

Frølager
E-post: janne@log.no

Gard Skuland

Lager
E-post: lager@log.no

Vivian Bratbakken

Salgskontor og kundeservice
E-post: vivian@log.no
Telefon: +47 46855188

Anne Carlson

Lønn, Grafisk Design
E-post: anne@log.no
Telefon: +47 90 18 02 30

Manoe Cornelisse Eikanger

Digital marketing og netthandelsansvarlig
E-post: manoe@log.no
Telefon: +47 96 01 70 88

Susanne Norum Midtland

Regnskapsmedarbeider
E-post: susanne@log.no
Telefon: +47 90 47 23 68

Maria Farinetti

Regnskapsmedarbeider
Telefon: +47 41 24 06 28