Kontakt

  • Navn på kontaktperson for henvendelsen
  • (Angi foretaket du representerer)

Kontakt en av oss

Christian Sørum

Daglig Leder (CEO)
E-post: sorum@log.no
Telefon: +47 93 88 29 73

Jan Myhrvold

Økonomisjef
E-post: jan@log.no
Telefon: +47 97 70 76 04

Per Gjerdingen

Supply Chain Manager / Avdelingsleder HagePartner
E-post: per@log.no
Telefon: +47 92 83 73 38

Berit Moen

Avdelingsleder Utemiljø
E-post: berit@log.no
Telefon: +47 90 79 21 50

Gunnar Wærsted

Produktsjef Grønnsaker / Key Account Grønnsaker
E-post: gunnar@log.no
Telefon: +47 91 60 40 01

Christian Huseby

Produktsjef Blomster
E-post: huseby@log.no
Telefon: +47 48 12 13 87

Ragnhild Eri

Fagsjef Grønnsaker
E-post: ragnhild@log.no
Telefon: +47 95 26 91 22

Helge Morten Eikeskog

Key Account Manager Rogaland
E-post: morten@log.no
Telefon: +47 91 88 81 45

Børre Warloff

Key Account Manager Driftsmidler
E-post: borre@log.no
Telefon: +47 47 46 63 45

Steinar Hellesnes

Produktsjef Driftsmidler
E-post: steinar@log.no
Telefon: +47 40 22 56 02

Jonas Hagerup

Selger Trøndelag og Nord-Norge
E-post: jonas@log.no
Telefon: +47 91 69 00 70

Ellen Wehler Skridshol

Selger Østlandet
E-post: ellen@log.no
Telefon: +47 92 20 88 98

Thomas Hopperdietzel

Produktsjef Emballasje
E-post: thomas@log.no
Telefon: +47 41 53 37 20

Hans Gunnar Gravningen

Selger Grønnsaker, Frukt & Bær - Østlandet
E-post: hgg@log.no
Telefon: +47 41 54 75 35

Jon Ivar Tretteteig

Selger Blomster Østlandet
E-post: jit@log.no
Telefon: +47 91 30 78 40

Fredrik Huus Waagen

Selger Trøndelag og Nord-Norge
E-post: fredrik@log.no
Telefon: +47 41 41 21 11

Henning Haukeland

Selger Blomster Vestlandet
E-post: henning@log.no
Telefon: +47 40 40 19 45

Kjell I. Sangesland

Selger Sørlandet
E-post: kjell@log.no
Telefon: +47 90 85 57 90

Frode Davidsen

Produktsjef Teknisk og Veksthus
E-post: frode@log.no
Telefon: +47 95 28 37 38

Håkon Åtland

Produktsjef Plantevern
E-post: hakon@log.no
Telefon: +47 98 61 68 97

Jens Krogh Hansen

Selger Handelsvarer
E-post: jens@log.no
Telefon: +47 95 15 99 65

Arne Mjøsund

Selger Handelsvarer
E-post: arne@log.no
Telefon: +47 95 01 85 07

Tine Kvernmo Clemetsen

Salgskoordinator Handelsvarer
E-post: tine@log.no
Telefon: +47 48 26 64 32

Maria Kerr-Wang

Innkjøp Grønnsaksfrø
E-post: maria@log.no
Telefon: +47 47 29 08 47

Aida Samim

Innkjøper Blomster
E-post: aida@log.no
Telefon: +47 93 99 69 05

Janne Henriksen

Frølager
E-post: janne@log.no

Arild Sørlie

Key Account Manager Utemilljø
E-post: arild@log.no
Telefon: +47 91 88 31 35

Laila Odland

Salgskonsulent Utemiljø
E-post: laila@log.no
Telefon: +47 45 39 65 97

Krister Nilsen

Salgskonsulent Utemiljø
E-post: krister@log.no
Telefon: +47 40 10 50 75

Anne Carlson

Lønn, Grafisk Design
E-post: anne@log.no
Telefon: +47 90 18 02 30

Randi Hornkjøl

Salgskontor og transport
E-post: randi@log.no
Telefon: +47 99 16 73 75

Gard Skuland

Lager
E-post: lager@log.no
Telefon: +47 48 89 22 55

Susanne Norum Midtland

Regnskapsmedarbeider
E-post: susanne@log.no
Telefon: +47 90 47 23 68

Maria Farinetti

(i permisjon)